Únor 2013

Filip - jak to nebylo

25. února 2013 v 19:24 | Filip |  MONOLOG
Tak po nějaké době jsem opět tu.
Při spuštění našeho blogu jsme se Vám s Ondrou představili. Já Vám řekl, že jsem měl připravený ještě jeden - fiktivní článek o sobě. Chtěli jste ho, máte ho mít. Je bez úpravy přesně takový, jak měl být vydán :-)

Ahoj, jsem Filip.
Rád bych se nějak představil, abyste věděli, kdo je ten, jenž Vám bude servírovat různé své postřehy, připomínky, nápady a někdy možná i nějakou tu menší radu.
Chtěl bych, abychom se nějak se nějak sblížili, nerad píši pro někoho, koho moc neznám a zároveň vím, že ani není zrovna požitek číst, od někoho koho neznám. Proto bych taky rád, kdybyste třeba do komentářů připsali něco zajímavého o sobě. Nemyslím tím žádný životopis, myslím nějakou jednu zajímavost, kterou byste na sobě rádi vypíchli.
Stejně tak já o sobě napíši něco, i když nevím, jak až moc zajímavé to bude ;-)

Jak už jsem řekl - jmenuji se Filip, táhne mi na 19 a bydlím ve vymírající vesnici daleko od všeho. Dost se to taky podepsalo na mém společenském životě. Jako malý jsem býval docela samotář - těžko jsem si mohl zvát kamarády domů. To se ale změnilo, když jsem přestoupil ze základky na víceleté gymnázium. Rozhodl jsem se, že svůj přístup změním. Teď na tomto gymnáziu končím, a když se ohlédnu zpět, bylo to celkem bouřlivé období plné zvratů, hádek, románků, nocí strávených někde absolutně mimo…

Už v tom věku (11 let) jsem dost proháněl sukně, ačkoliv nikdy nemohlo k ničemu dojít, že ano. Již o dva roky později ale k něčemu došlo… Byla čerstvě "nad zákonem" a ačkoliv dnes vidím holky v tom věku jako malé holčičky, které by měly spát maximálně s medvídkem, tehdy to pro mě byla zkušená děva, která věděla jak na to. Zaučila mě, já z ní byl na větvi. Nemohl jsem jí ale nabídnout, co chtěla. Byl jsem jen hračka, později jsem se dozvěděl, že prohrála sázku… To mi zlomilo srdce, zničilo mě to a zapřísahal jsem se, že tohle už nikdy nedopustím.

Od té doby to bylo dost divoké. Potřeboval jsem TO. Ale jen sex, žádné závazky. S nikým jsem nechtěl mít nic víc jak dvakrát. Prvně holky, později i kluci. Občas jsem to střídal, neříkám, že nikdy nebylo oboje najednou… Nakonec jsem se ustálil u kluků a jeden z nich si mě před nedávnem zkrotil tak, že nemám potřebu někde lítat (neříkám, že není chuť, ale tu On umí dost dobře ukojit).

Člověk má zkusit vše, nemá se ničemu bránit. Mé základní heslo je "Proč ne?"

Tak doufám, že jsem Vás zaujal a budete se rádi vracet :-)

PS: Nezapomeňte na Vaše zajímavosti do komentářů, už se těším.

Váš Filip

Co na mě čumíš, úchyle?!

18. února 2013 v 18:13 | Filip |  TT
Nastupuju do vlaku.
Najednou spatřím chlapce, asi v mém věku. Podíval se na mě. zpanikařil jsem a nevěděl co dělat. Ucuknul jsem pohledem. Sedl jsem si šikmo proti němu přes uličku. Ne moc blízko, ne moc daleko, abych na něj viděl.
Podíval jsem se znovu jeho směrem. Kouká na mě. Usjál se. Oplatil jsem jeho úsměv. Vytahuju sešit a začínám psát tento článek. Opět se podíval mým směrem. Kdo ví, co si myslí.

Znovu se usmál a sundavá si svou černou mikinu. Nadzvedlo se mu s ní i bílé tričko a já spatřil jeho štíhlou vysportovanou postavu.
Jé! Má roztomile rozcuchané své kudrnaté kaštanové kadeře.
Bílé triko s jednoduchým potiskem, džíny - ne zrovna originální, ale jemu to fakt sluší.
Mám ho oslovit? Ne! Jde sem!!!


Zeptal se jen co na něj tak čumím a proč se tak dementně usmívám do toho svýho sešítku zatímco ho tak pozoruju.
Nevěděl jsem co říct, jen jsem hrozně zrudnul.
Odešel zpět na svoje místo a už se neusmíval. Nevěděl jsem, co to mělo znamenat.
Naštěstí už jsem musel vystupovat.
Na odchodu jsem ještě slyšel jak do telefonu říká: "Nazdar kočko, tomu bys nevěřila..."

Měli jste někdy podobný problém? Jaké jsou Vaše problémy 21. století?

Sexuální otrok?!

16. února 2013 v 22:08 | Filip |  MONOLOG
Ahoj, jsem Filip.
Rád bych se nějak představil, abyste věděli, kdo je ten, jenž Vám bude servírovat různé své postřehy, připomínky, nápady a někdy možná i nějakou tu menší radu.
Chtěl bych, abychom se nějak se nějak sblížili, nerad píši pro někoho, koho moc neznám a zároveň vím, že ani není zrovna požitek číst, od někoho koho neznám. Proto bych taky rád, kdybyste třeba do komentářů připsali něco zajímavého o sobě. Nemyslím tím žádný životopis, myslím nějakou jednu zajímavost, kterou byste na sobě rádi vypíchli.
Stejně tak já o sobě napíši něco, i když nevím, jak až moc zajímavé to bude ;-)

Ondřej

15. února 2013 v 15:43 | Ondřej |  MONOLOG

Přeji Vám krásné odpoledne,
mé jméno je Ondřej a jsem student umělecké školy, nechci Vám tady říkat o svých oblíbených věcech, barvách apod.
Chci Vám zprostředkovat mne samotného…
Hodlám se Vám představit jako ještě nikomu jinému, neberte tento článek to jediné, co Vás mne Vám přiblíží, myslím, že toho napíši ještě dostatek…
Mnohdy Vám bude děj připadat zmatený, možná Vás bude urážet, některé z Vás dojme, někteří z Vás jej možná ani nedočtou do konce, avšak já….

Avšak já věřil, a věřím stále…
I když mi můj dosavadní život přichystal, co se týče lásky mnoho zklamání vždy mi tato zklamání dala něco do příštích týdnů, měsíců, mnohdy i roků.
Poznal jsem mnoho mužů ale i žen.
Asi nejvíce mě prozatím ovlivnil jeden vztah a to s mužem. Bylo to už před čtyřmi lety, ano je to dlouhá doba avšak i teď se najdou chvíle, momenty kdy se neubráním na Jakuba nemyslet. Jakub se změnil, stejně jako on změnil mě. Když si to tak říkám tak jsem rád, že jsem tuto zkušenost zažil i když byla jaká byla.
Miloval jsem jej, žil jsem pro něj a nic jiného neexistovalo - to mi bohužel vzal, nebo né on, ale to zklamání z toho vztahu.
Nyní miluji s rozumem a mnohdy miluji víc sebe něž kohokoli jiného. Ano možná jsem sobec, ale já si říkám jednu pro mě důležitou věc. Pokud nemiluješ a nedokážeš žít spokojeně sám ze sebou jak chceš pak žít s tím druhým člověkem? Jak se sním chceš snést, když se nesneseš sám ze s sebou…

Jakub byl ten co ve mně poprvé vyvolal pocit lásky.
Byl to onen první, byl to ten se, kterým jsem se poprvé miloval… Milovali jsme se všude, ve škole, u mě doma, nebo na nejrůznějších veřejných místech. Jeho tělo, jeho rázné doteky, jeho vášnivý pohled, který mě vždy tak moc vzrušoval…
Toužil jsem být stále vedle něj, toužil jsem se jej dotýkat…

Ale nechci se teď vracet detailně k Jakubovi, o tom proč a jak vztah začal a skončil tady ještě určitě napíši. Jednu věc Vám však povím už teď,
vždy jsem pro něj byl až ten druhý…
vždy jsem pro něj byl jen ten, který mu dopomůže k tomu, co on opravdu chce.
Avšak i přesto vše mi celé čtyři roky píše, volá, říká " Ondro Miluji Tě " …

Po Kubovi nastalo období samoty, období kdy jsem přemýšlel sám nad sebou. Přemýšlel jsem o ženách, o mužích, o mne samém. Toto období vystřídalo období randění - a musím Vám říci, že to následně byla paráda a velká zábava!
Nespočet večeří, charizmatičtí muži i ženy a také krásné milování…
No, i když to…

A co přítomnost?
Tak ta se stále prolíná s minulostí…

PS ( Filipa to čeká zítra - vzpomínky, emoce, životní příběh... )

sexy oběd

15. února 2013 v 12:00 | Ondřej |  EXKLUZIV


Zatím co všichni někam pospíchají, poletují ve stresu a shonu. Usedl jsem do jedné krásné restaurace, vaří zde jeden z mých dobrých kamarádů - jedná se poměrně o luxusní podnik, kde není nouze o lahodné pokrmy.
Pro oběd jsem se rozhodl zvolit lehký ale přitom skvělý pokrm.
Objednal jsem si jen předkrm, hovězí carpaccio s kousky parmezánu.
Musím Vám říci, že ještě donedávna jsem neměl na tento pokrm ani pomyšlení, ale nyní? Jeho chuť, jeho vůně i jeho styl mi naprosto lahodí. Tohle je pro mě jedno z nejvíce sexy jídel…
A co Vy, máte své sexy jídlo?

Ale teď trochu z jiného soudku…
Mé oči poletují po interiéru restaurace a s údivem musím konstatovat, že je tu spolu semnou jen dalších sedm lidí a z toho je tu jeden pár. Pár, který září láskou - vím, že se to nedělá, ale nemohu si nevšimnout těch doteků a vášnivého líbáni na, které se odvrací nejen můj zrak. Zřejmě jim závidím a spolu semnou dalších pět lidí. No co, každý hold nemá štěstí, ale nevzdávám to, třeba už zítra budu sedět v jiném podniku a spolu semnou….

Dobrou chuť :)SEX

14. února 2013 v 20:21 | Filip a Ondřej |  NOVINKY

Sex,
tři písmena, která znamenají mnohé …
Pro mnoho lidí nepřekonatelnou hranici studu, hanby a mnohdy i opovržení těch,
kteří si vůbec dovolí o sexu prohodit pár slov.

My do této skupiny nepatříme, sex je pro nás běžnou součástí našich životů.
Žijeme ve společnosti, kde mít svůj názor není hřích …

Rádi bychom Vám přiblížili české milování, neskutečný proud emocí, citů, lásky, něhy ale také vzrušení a napětí.
Nechceme zde vytvořit pubertální poradnu, nechceme si hrát na sexuology. My chceme vytvořit místo, kde se skloubí erotika a život samotný. Doufáme, že se na tuto tvorbu vydáte spolu s námi.

Možná si říkáte, proč jsme si vybrali zrovna toto téma, máme k tomu jasnou odpověď. Dle průzkumu a nejrůznějších diskuzí s blogery nám jasně vzešlo to, že takto kontroverzní téma tady chybí. Dlouho jsme se rozhodovali, zda do toho jít či ne, nakonec jsme ale tuto výzvu přijali. Tomuto blogu chceme dát jasnou tvář, jasný obsah - obsah, kde se skloubí " veřejný " život s tím intimním.

Tento blog Vám nabídne exkluzivní gastronomii, umění ale také osobní zpovědi.
Doporučíme návštěvu restaurací, filmových hitů - nabídneme Vám vše, co může zpestřit Váš osobní život.
No řekněte, není krásné, když Vás muž pozve do nějaké vynikající restaurace či Vám uvaří přímo on sám?
Ty následné pohledy, ty letmé doteky to očekávání co nastane poté, co okusíte poslední sousto skvělého jídla…

A co dodat na závěr?
Milujeme, žijeme, užíváme, věříme…

Dnešní den pro spuštění tohoto blogu není jen tak nahodilý. Je Den sv. Valentýna. Je čtrnáctý únor, den kdy lidé dělají nejrůznější bláznivosti a šílené nápady jen proto, aby překvapili, dojali, jen aby viděli své milované…
I my se rozhodli pro bláznivý čin. Rozhodli jsme se tvořit pro Vás, rozhodli jsme se stvořit místo, kde láska, emoce a cit jsou na prvním místě. Stejně tak jako by měl být i ve Vás samotných.
Užijte si krásného Valentýna
Filip a Ondřej

P.S.: Dnes spatřil světlo světa i jiný kousek týkající se lásky - videoklip Moniky Bagárové k songu Let me love you.
Líbí se Vám?

KRÁVA

14. února 2013 v 16:02 | Ondřej |  NOVINKY

Krásné odpoledne milé dámy, slečny ale i pánové…
Už dnes večer oficiálně zahájíme blog " More Love "!
Blog,
kde nebudou chybět základní atributy dnešního dne láska, emoce a život…
Tento blog pro Vás budou tvořit Filip a Ondřej.
A proč jsme zrovna My dva ti, kdo se rozhodli psát blog na téma sex a láska?
Díky naší sexuální orientaci máme k ženám tak blízko jako žádný jiný muž
a naopak i k mužům máme natolik blízko jako žádná žena…

Užívejte krásný Den sv. Valentýna