Ondřej

15. února 2013 v 15:43 | Ondřej |  MONOLOG

Přeji Vám krásné odpoledne,
mé jméno je Ondřej a jsem student umělecké školy, nechci Vám tady říkat o svých oblíbených věcech, barvách apod.
Chci Vám zprostředkovat mne samotného…
Hodlám se Vám představit jako ještě nikomu jinému, neberte tento článek to jediné, co Vás mne Vám přiblíží, myslím, že toho napíši ještě dostatek…
Mnohdy Vám bude děj připadat zmatený, možná Vás bude urážet, některé z Vás dojme, někteří z Vás jej možná ani nedočtou do konce, avšak já….

Avšak já věřil, a věřím stále…
I když mi můj dosavadní život přichystal, co se týče lásky mnoho zklamání vždy mi tato zklamání dala něco do příštích týdnů, měsíců, mnohdy i roků.
Poznal jsem mnoho mužů ale i žen.
Asi nejvíce mě prozatím ovlivnil jeden vztah a to s mužem. Bylo to už před čtyřmi lety, ano je to dlouhá doba avšak i teď se najdou chvíle, momenty kdy se neubráním na Jakuba nemyslet. Jakub se změnil, stejně jako on změnil mě. Když si to tak říkám tak jsem rád, že jsem tuto zkušenost zažil i když byla jaká byla.
Miloval jsem jej, žil jsem pro něj a nic jiného neexistovalo - to mi bohužel vzal, nebo né on, ale to zklamání z toho vztahu.
Nyní miluji s rozumem a mnohdy miluji víc sebe něž kohokoli jiného. Ano možná jsem sobec, ale já si říkám jednu pro mě důležitou věc. Pokud nemiluješ a nedokážeš žít spokojeně sám ze sebou jak chceš pak žít s tím druhým člověkem? Jak se sním chceš snést, když se nesneseš sám ze s sebou…

Jakub byl ten co ve mně poprvé vyvolal pocit lásky.
Byl to onen první, byl to ten se, kterým jsem se poprvé miloval… Milovali jsme se všude, ve škole, u mě doma, nebo na nejrůznějších veřejných místech. Jeho tělo, jeho rázné doteky, jeho vášnivý pohled, který mě vždy tak moc vzrušoval…
Toužil jsem být stále vedle něj, toužil jsem se jej dotýkat…

Ale nechci se teď vracet detailně k Jakubovi, o tom proč a jak vztah začal a skončil tady ještě určitě napíši. Jednu věc Vám však povím už teď,
vždy jsem pro něj byl až ten druhý…
vždy jsem pro něj byl jen ten, který mu dopomůže k tomu, co on opravdu chce.
Avšak i přesto vše mi celé čtyři roky píše, volá, říká " Ondro Miluji Tě " …

Po Kubovi nastalo období samoty, období kdy jsem přemýšlel sám nad sebou. Přemýšlel jsem o ženách, o mužích, o mne samém. Toto období vystřídalo období randění - a musím Vám říci, že to následně byla paráda a velká zábava!
Nespočet večeří, charizmatičtí muži i ženy a také krásné milování…
No, i když to…

A co přítomnost?
Tak ta se stále prolíná s minulostí…

PS ( Filipa to čeká zítra - vzpomínky, emoce, životní příběh... )
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaký den je pro Vás ten zamilovaný?

Den sv. Valentýna 12.5% (2)
1. Máj 12.5% (2)
Slavíme oba 12.5% (2)
Nezáleží na datu 62.5% (10)

Komentáře

1 Tobias Tobias | Web | 5. března 2013 v 14:04 | Reagovat

Vaše příběhy mi berou dech, ať už jsou pravdivé, nebo fiktivní.
Sám teď mám vztah s klukem, je to vztah přes internet, přes skype, ale je to zatím jenom tím, že je na prázdniny u svého táty někde na hranicích. Příští úterý se má vrátit a měli by jsmese koečně setkat a jít spolu na jídlo. Těším se a douifám, že dto dopadne, tak jak si přeji. Je to můj první kluk a nevím nějak co přesně čekat a bojím se, že to dopadne špatně.

2 Filip Filip | E-mail | Web | 13. března 2013 v 21:00 | Reagovat

[1]: Hlavně nezmatkuj :-) Buď sám sebou, nestyď se. A nemyslím tím jen to první setkání, to už asi proběhlo (omlouvám se, že jsme nereagovali dřív, nějak to neklaplo). Myslím tím celý možný vztah, který z toho může vzniknout.
Na druhou stranu si dávej pozor na - jak to nazývá má kamarádka - "sluníčkové období".
To pravděpodobně nastane hned na začátku, pokud si padnete do oka.
Ale jednou pomine a s tím je potřeba počítat. A taky je potřeba počítat s tím, že u každého z vás může skončit jindy. Zatímco jeden už bude stát na zemi, druhý může mít stále hlavu v oblacích.
Pak může dojít k jakýmsi nedorozuměním a ta mohou dělat problémy...
Doufám, že jsem Tě nevyděsil, to bych nechtěl.
Přeju Vám, aby to klaplo a klapalo dál a takové problémy u Vás nenastaly... A kdyby nedejbože ano, nenechte se jimi zaskočit a nevzdávejte to :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama